شبکه نویسندگان

وزارت تنهایی!

وزارت #تنهایی ❤️

(Ministry Of Loneliness)

 

از #وزارت_تنهایی چه میدانید⁉️

این وزارتخانه از کجا نشأت گرفت⁉️

 

🔍از #نوشته_ها تا #واقعیت

بعد از برداشتن روسری ها از سر دختران به اسم #آزادی وتحت تاثیرقرار دادن آنان از طریق القائات رسانه ای درغرب دختران همراه با برداشتن روسری،بالا تنهٔ خود را نیز لخت کردند و پایین تنه را بالباس هایی مثل #ساپورت و… کاملاً نمایان میساختند تا اینکه لزومی به پوشانیدن پایین تنه نیز ندیدند و روزهایی را مشخص کردند که فقط با لباس زیر در معابر حضور داشته باشند، دوبارتاً در اثر #سیری_ناپذیری غرایز بصورت کاملاً لخت به سواحل رفتند، در اثر تنوع طلبی مردان و به تبع آن زنان، آمار زنازادگی در برخی از این کشورهای #مدعی_پیشرفت رسید به84% از کودکان.

(Word Of Family Map:نگاه کنید به)

 

تنوع طلبی،هرج و مرجِ جنسی را به بار آورد لذا بنیادخانواده هر روز بیشتر از دیروزضعیف، و نهایتاً فروپاشید.

افراط در مسائل جنسی موجب سیرشدن مردان از زنان و زنان از مردان و کم کم روی آوردن به #هم_جنس_گرایی را رقم زد، نه فقط مردم بلکه در کشوری مثل #آلمان از 600نمایندهٔ مجلس با اسم #موجود_بودن_آزادی_در_کشور 395نماینده رای به آزاد بودن همجنس گرایی در کشورشان دادند.

#آزادی تا جایی در این جوامع موجود بود که مردم روی آوردند به #ازدواج_با_حیوانات مثلاخود رسانه های غربی خبر از ازدواج زن با سگ یا تشکیل خانواده مردی با اسبش را #تیتر میزدند.

زمان گذشت تا خود این افراد و 84% کودکان مجهول الپِدر بزرگ شدند و خیل عظیم جامعه را تشکیل دادند.

در اثر سرخوردگی اینان و از بین رفتن معنای خانواده با اسم #آزادی، افسردگی و تنهایی درون آنان را فراگرفت و #معنای_خانواده از دست رفت. جهت حمایت از اینان، مسئولان این کشورهای پیشرفته،اخیراً وزارتخانه ای با اسم تنهایی تشکیل دادند تا افرادی که از روسری شروع کرده و یک قدم به خودکشی میمانند را مراقبت کنند.

اکتفاء به این نیست، دستگاه هایی نیز جهت #خودکشی ساخته اند تا افراد آزادی خواه، آن را نیز تجربه نمایند، و جلوگیر آزادی نباشند.

 

🖇تعریفِ از آزادی

🖇توجه داشته باشیم،پیشرفت فقط #تکنولوژی نیست.

🖇خالی بودن هر چیزی از #معنا یا #محتوی زوال را دیر یا زود بوجود می آورد، هر چند مدتی بزرگ به نظر آید ولی همانند #بادکنک تو خالیست.

 

 

✍تهیّه و گردآورندهٔ این قسمت:

م.پرند

(دانشجوی دانشگاه شهیدمدنی آذربایجان)

 

محمد خ. س

دانشجوی ارشد فیزیولوژی ورزشی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *