اخبار دانشگاه

نتایج اولیه انتخابات نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشگاه

دکتر یاوری مدیر فرهنگی و اجتماعی دانشگاه، در مصاحبه با روابط عمومی، نتایج اولیه انتخابات نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشگاه در کمیته ناظر بر فعالیت نشریات دانشگاه شهید مدنی آذربایجان را اعلام کرد.

دکتر یاوری در ارتباط با روند اجرایی انتخابات مذکور گفت: روند اجرایی انتخابات نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشگاه بر اساس شیوه نامه ابلاغی خانه نشریات معاونت فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از 17 بهمن 1397 شروع و طبق جدول اعلامی مراحل مختلفی چون، ثبت نام کاندیداها و استعلام شرایط اختصاصی را پشت سر گذاشت.
وی افزود: در این انتخابات، نشریاتی که از اول اسفند 1396 تا اول اسفند 1397 حداقل یک شماره به چاپ رسانده بودند، می توانستند هم به عنوان کاندیدای انتخابات اعلام حضور نمایند و هم در رأی دهی به کاندیداها شرکت کنند. دانشگاه شهید مدنی آذربایجان به عنوان قطب نشریات دانشجویی شمال غرب کشور که چندین دوره جشنواره منطقه ای و استانی را در سال های اخیر با حضور مسئولان کشوری و منطقه ای اجرا نموده است، در این انتخابات نیز با شرکت 34 نشریه فعال و 5 کاندیدایی که اعلام حضور کرده بودند، از ساعت 10 الی 12 روز سه شنبه 7 اسفندماه، اولین دانشگاه در سطح کشور هست که انتخابات را برگزار و نتایج را اعلام می نماید.
حضور پرشور و رقابت تنگاتنگ کاندیداها منجر به تمدید انتخابات تا ساعت 14 شد. نهایتاً با نظارت کمیته نظارت و تلاش کمیته اجرایی، اخذ رأی انجام و نتایج ذیل به دست آمد.
1 – محمد معین ابراهیمی زاده _ مدیر مسئول نشریه تریبون جامعه اسلامی ( عضو اصلی )
2 – محمد خلیلی ساتلو – مدیر مسئول نشریه دانشجو سلام بسیج دانشجویی( عضو اصلی )
3 – میر محمود حجازی – مدیر مسئول نشریه فرهنگ (عضو علی البدل )
اعضای انتخاب شده از اول سال 1398 به عنوان نمایندگان مدیران مسئول نشریات دانشگاه در کمیته ناظر بر فعالیت نشریات شرکت و در امور جاری آن صاحب نظر و رأی خواهند بود. شایان ذکر است که آقایان یونس بهادری (مدیر مسئول نشریه Orbital) و امیررضا کیانی (مدیر مسئول نشریه شفق) نیز به عنوان نفرات چهارم و پنجم در انتخابات هیات مرکزی ناظر بر نشریات شرکت خواهند کرد.)

محمد خ. س

دانشجوی ارشد فیزیولوژی ورزشی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /home/bsjaza/domains/bsjazaruniv.ir/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:46 Stack trace: #0 /home/bsjaza/domains/bsjazaruniv.ir/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(567): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/bsjaza/do...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/bsjaza/domains/bsjazaruniv.ir/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 46