اخبار بسیجاخبار دانشگاه

نامه رسیدگی

نامه فعالین دانشجویی دانشگاه پیرامون مزاحمت های ایجاد شده به خواهران دانشجو در مقابل دانشگاه.

اخیرا در مقابل دانشگاه با پدیده ایجاد مزاحمت برای دانشجویان بخصوص دانشجویان خانم دانشگاه مواجه هستیم این اتفاق باعث شده بود تا جمعی از دانشجویان مراتب را به سمع مسئولین بخصوص مسئول حراست رسانیده تا مواردی را متذکر بشوند، اما پس از عدم دریاف پاسخی شفاف دانشجویان اقدام به پیگیری مورد از طریق پلیس شهرستان آذرشهر و ممقان نموده اند.

متن نامه:

باسمه تعالی
🔸فرماندهی محترم ستاد نیروی انتظامی شهرستان آذرشهر جناب سرهنگ رستمی
🔸فرمانده محترم آگاهی شهرستان ممقان جناب سرهنگ آبناس

باسلام، احتراما به استحضار می رساند با نظر به بازگشایی دانشگاه ها و گزارش ایجاد مزاحمت به دانشجویان بلاخص خواهران(دانشگاه شهید مدنی آذربایجان) که به دلیل موقعیت نامناسب مکانی دانشگاه، دانشجویان میبایست جهت تامین مایحتاج زندگی دانشجویی به شهرستان آذرشهر مراجعه نمایند اما پیوسته با مزاحمت افرادی که متظاهر به مسافر کشی هستند مقابل دانشگاه مواجه میشوند.
لذا از شما تقاضا مندیم با فعال کردن اتاق پلیس مقابل دانشگاه یا نصب دوربین در آن مکان و کنترل روزانه مسافر کشان این محل از موارد جبران ناپذیری که احتمالا اخیرا به حضورتان گزارش نموده اند و موارد مشابه جلوگیری به عمل آورید.
لازم به ذکر است این موارد چندین بار به حضور مسئولین حراستی و غیر حراستی دانشگاه توسط فعالین دانشجویی گوشزد شده است، اما به دلیل بی توجهی به ناچار نامه به حضورتان تنظیم گردید.
پیشاپیش از پیگیری و اقدامات موثر شما در این زمینه و تلاش هایتان در راستای ایجاد امنیت برای کشورمان ایران زمین نهایت تقدیر را از سوی دانشجویان دانشگاه شهید مدنی آذربایجان پذیرا باشید.
*رونوشت: دفتر امام جمعه محترم شهرستان آذرشهر حجت الاسلام رشتبری.

با تقدیم احترام۱۳۹۸/۰۶/۲۷
جمعی از فعالین دانشحویی.

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *