اخبار دانشگاهچند رسانه ای

معرفی دانشکده کشاورزی

به گزارش ستاد استقبال دانشگاه و مرکز رسانه ای ققنوس ،دانشـــکده
کشـــاورزی
گـروه های آموزشی: گـروه گیاه پزشکی، گـروه بیو تکنولوژی،
گـروه زراعت و گیاهان دارویی
گروه كشاورزي با پذيرش دانشجو در مقطع كارداني گياه پزشكي در سال 1381 رسما فعاليت آموزشي و پژوهشي خود را شروع كرد، تعداد دانشجو در ابتداي دوره 25 نفر بوده و به تدريج در مقطع كارداني به كارشناسي، كارشناسي و كارشناسي ارشد در سه رشته مهندسي كشاورزي مجوز تاسيس رشته كسب و پذيرش دانشجو كرد.
در سال 1390 تعداد كل دانشجويان گروه كشاورزي به 300 نفر رسيده است. تعداد اعضاي هيات علمي گروه در ابتداي تاسيس 2 نفر و در سال 1390 به ده نفر رسيده است كه در سه گروه مختلف گياه پزشكي، بيوتكنولوژي و زراعت مشغول به كار هستند با توجه به نياز گروه كشاورزي و برنامه توسعه‌اي گروه تا پنج سال آينده تعداد 6 نفر نيز به اعضاي گروه اضافه خواهد شد.
ايجاد دانشكده كشاورزي در دانشگاه در جلسه ارديبهشت ماه 90 شوراي دانشگاه، در جلسه مهر ماه 90 هيئت امناي دانشگاه و در جلسه آبان ماه 90 هيئت رئيسه دانشگاه به تصويب رسيده و هفتمين دانشكده دانشگاه بنام دانشكده كشاورزي رسما تاسیس گردید. این دانشکده فعلا دارای سه گروه آموزشی مجزا و مستقل میباشد. دانشکده کشاورزی دارای آزمایشگاه های مجهز و سایر امکانات رفاهی نیز می باشد.بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان دانشکده کشاورزی

مرکز رسانه ای ققنوس

دانشجوی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *