اخبار دانشگاهچند رسانه ای

معرفی دانشکده علوم پایه

به گزارش مرکز رسانه ای ققنوس، دانشكده علوم پايه با برخورداري از 4گروه آموزشي شيمي، رياضي، فيزيك و زيست شناسي فعال مي باشد . اين دانشكده با تعداد 76 نفر عضو هیئت علمی براي تعداد 2042 نفر دانشجو در مقاطع مختلف، در امر آموزش فعال است. دانشكده علوم پايه داراي آزمايشگاه هاي مجهز در رشته هاي فیزیک، شیمی و زیست شناسی می باشد و همچنین مجهز به كتابخانه اي مشتمل از 60هزار نسخه كتاب فارسي تخصصي وبيش از 15 هزار نسخه كتاب لاتين تخصصي و 150 مجله و نشريه فارسي و 352 مجله و نشريه لاتين مي باشد.
دانشکده علوم پایه دارای سالن مطالعه با محیطی آرام و مجهز می باشد و دانشجویان میتوانند تا پایان روز در آنجا به مطالعه بپردازند، نماز خانه دانشکده در طبقه دوم واقع شده است، سالن اجتماعات ابن سینا که بزرگترین تالار دانشگاه است، در این دانشکده میباشد. مرکز کامپیوتر دانشکده با بیش از 30 دستگاه کامپیوتر آماده استفاده دانشجویان عزیز می باشد.این دانشکده همچنین جهت رفاه حال دانشجویان مجهز به بوفه، انتشارات و لوازم التحریرفروشی است و دفتر پست دانشگاه و شعبه دانشگاهی بانک تجارت نیز در این دانشکده واقع شده است.
!!گروه های ریاضی کاربردی و ریاضی محض در ساختمان شهدای دانشگاه قرار دارند و مابقی گروه های آموزشی در ساختمان علوم پایهبسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان دانشکده علوم پایه

محمد خ. س

دانشجوی ارشد فیزیولوژی ورزشی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *