اخبار بسیج

مسئول ستاد اربعین دانشگاه شهید مدنی آذربایجان:استقبال دانشجویان برای شرکت در مراسم پیاده روی اربعین خوب بوده است.

ابراهیم طاهر مسئول ستاد اربعین دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در گفتگویی با خبرنگار مرکز رسانه ای ققنوس بیان کرد:این حرکت چند سال است که در بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزار شده است و شکر خدا امسال توفیق خادمی زائران اربعین حسینی نصیب بنده شده.

وی در خصوص استقبال دانشجویان برای شرکت در مراسم راهپیمایی اربعین حسینی اعلام کرد:استقبال دانشجویان و اعلام حضورشان خوب بوده است ولی مراحل ثبت نام و تحویل مدارک هنوز در حال اجرا می باشد و پیش بینی ما این است که یک اتوبوس از دانشگاه برای این مراسم حضور به عمل برسانند.

 

ابراهیم طاهر افزود:مشکلات محدودی در روند ثبت نام اینترنی از سوی سازمان نظام وظیفه بود که الحمدالله و با پیگیری دوستان در بسیج دانشجویی دانشگاه این مشکل امروز حل شد.

 

مسئول ستاد اربعین دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در پایان گفت: ثبت نام هنوز ادامه دارد و دانشحویان می توانند با مراجعه به موکب اربعینی دانشگاه واقع در کنار مزار شهید گمنام دانشگاه حضور یه عمل برسانند و پیگیر کار هایشان بشوند.

 

اربعینIMG 20181009 191801 213 - مسئول ستاد اربعین دانشگاه شهید مدنی آذربایجان:استقبال دانشجویان برای شرکت در مراسم پیاده روی اربعین خوب بوده است.اربعینIMG 20181009 191815 717 - مسئول ستاد اربعین دانشگاه شهید مدنی آذربایجان:استقبال دانشجویان برای شرکت در مراسم پیاده روی اربعین خوب بوده است.

خبرنگار:محمد معین ابراهیمی زاده

محمد خ. س

دانشجوی ارشد فیزیولوژی ورزشی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *