اخبار بسیجچند رسانه ایشبکه نویسندگان

عقلانیت انقلابی

روز های تحقق وعده هاست و دیدن تجربه ها.

زبان دنیا را بلد نیستید_جنگ طلب_نمی توانید منافع مردم را تامین کنید_بروید به جهنم_بزدل سیاسی. اینها بخشی از لجن پراکنی ها در فضار غبار آلود آن زمان گفتمان سیاسی حاکم بر دولت بود استراتژی مقابله با منتقدین آن هم به ترفند فرار رو به جلو درست زمانی که نبض ایران در ژنو میزد و کشور زیر تیغ برجام  قرار گرفته بود.

رهبر انقلاب در سال ۹۶ در مقابل این ادعا می ایستند و می‌گویند: به‌دروغ می‌گویند «انقلابیّون می‌گویند با دنیا قطع رابطه کنید»؛ نه، ما قائل به قطع‌رابطه‌ با دنیا نیستیم، قائل به حصار کشیدن دور کشور هم نیستیم؛ رفت‌وآمد بکنند، رابطه داشته باشند، مبادله بکنند، امّا هویّت و شخصیّت اصلی خودشان را از یاد نبرند؛ این حرف ما است: وَ اَنتُمُ الاَعلَونَ اِن کُنتُم مُؤمِنین.

عرفات انگلیسی را  خوب بلد بود. اما همان‌هایی او را کشتند که با او پای میز سازش نشسته بودند، زبان مفاهمه با دنیا انگلیسی نیست.امروز تجربه مشخص کرده که اگر همان روزی که آمریکا از برجام خارج شد، ما هم حداقل از همان زمان گام های تدریجی را برمی‌داشتیم این‌قدر هزینه نمی‌دادیم.

فرقی نمی کند وعده سه روزه باشد یا بیست و پنج ساله مهم این است که رژیم صهیونیستی مرزهای ساختگی اش را رها می‌کند و با یک تهدید تا هفت کیلومتری عمق خود فرار می‌کند تا جایی که دیگر نباشد.

آدریان با نفت ایرانی هرکجا میخواهد میرود و هیچ ناو و پهبادی نمی تواند جلویش بایستد چرا که هر مزاحمی از طریق سفارتخانه پیغامش رسیده که زمان بزن و دررو تام شده است.

روز های تحقق وعده هاست و دیدن تجربه ها.

 

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *