اخبار بسیج

سردار خرّم در آیین افتتاحیه دهمین دوره طرح ولایت دانشجویان بسیجی استان؛

با تفکر لیبرال و سکولار نمی‌شود کشور را اداره کرد/ جوانان با تقویت روحیه‌ی انقلابی خود را برای مبارزه ‌آماده کنند

فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به اثرات مدیران ناکارآمد دوران جنگ تحمیلی، یادآور شد: با تفکر لیبرال و سکولار و وابسته به دشمن نمی‌شود کشور را اداره کرد.

به گزارش وب سایت رسمی بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان ، سردار عابدین خرّم در آیین افتتاحیه دهمین دوره طرح ولایت دانشجویان بسیجی استان در تبریز، اظهار داشت: طرح ولایتی فرصتی ویژه جهت تسلط کامل بر مبانی فکری و عقیدتی است.

 

وی ادامه داد: دانشجویان باید این توانمندی را در خود تقویت نمایند که علمی همراه با تقوا بیاموزند و شعارهای را که می‌دهند بر اساس شعور باشد.

 

فرمانده سپاه عاشورا گفت: برخی عنوان می‌کنند که در چهارمین دهه‌ی انقلاب اسلامی دچار رخوت و خستگی شده‌ایم این در حالی است که ما همچنان مولفه‌های پیروزی را داریم.

 

وی رهبری مقتدر، ملتی متحد و اهدافی متعالی را از مولفه‌های پیروزی دانسته و افزود: دشمنی‌ها بخاطر همین قوت انقلاب اسلامی و تاثیرگذاری در سطح جهان است، دشمن همین اقتدار ما را برنمی‌تابد.

 

سردار خرّم با بیان اینکه دموکراسی صرفا شعار است، خاطر نشان کرد: دشمن بدنبال سلطه خود بر همه ملت و دولت‌هاست، چنانچه خصومت آمریکا با چین قبل از اقتصاد بخاطر فرهنگ است.

 

فرمانده سپاه عاشورا با اشاره به اهمیت بهره‌مندی از فرصت‌هایی همچون طرح ولایت، اذعان داشت: باید از فرصت جوانی استفاده و بنیان فکری حرکت طوفنده خود را تقویت نمایید.

 

وی با تاکید بر اینکه برخی از دشمن غافل هستند و جریانات را تحلیل نمی‌کنند، گفت: ایجاد جنگ بین قومیت‌ها توطئه قدیمی دشمن است و جوانان مجاهد همواره قائله را ختم می‌کنند.

 

این مقام مسئول بیان داشت: در خصوص دفاع مقدس تحقیق و پژوهش کافی صورت نگرفته و به درستی تبین نشده دشمنی که در آن ایام به دنبال تضعیف ایران واحد و قدرتمند بود از هیچ حربه‌ای فروگذاری نکرد.

 

سردار خرّم ادامه داد: یکی از ابزارهای دشمن متسمک شدن به گروهک‌هایی همچون منافقین بود که شنیع‌ترین جنایات را بر علیه مردم بی‌دفاع مرتکب شدند، امروز اربابان همان گروهک‌ها مدعی دموکراسی و آزادی هستند.

 

فرمانده سپاه عاشورا تحریم‌ها را حربه‌ای قدیمی دانسته و متذکر شد: در دوران جنگ تحمیلی برخی از مدیران ناکارآمد و وابسته نمی‌گذاشتند بسیج در جنگ ورود کند، خودشان نیز از دیگر سو توان کشور را تضعیف می‌کردند اما زمانی که جوانان مومن و متعهد زمام جنگ و اقتصاد را به دست گرفتند پیروزی حاصل شد.

 

وی با تاکید بر اینکه با تفکر لیبرال و سکولار نمی‌شود کشور را اداره کرد، خاطر نشان کرد: قدرت امروز کشور نسبت به گذشته ده‌ها برابر شده است اما همچنان برخی منیت‌ و تملق‌ها وارد کار شده است که شما جوانان باید همچون اسلاف خود فضا را تغییر دهید.

 

سردار خرّم گفت: فضای مجازی نباید بستر فرهنگ ناسالم تبدیل شود، جوان ما باید بیدار و مقابله گر با دشمنی و خباثت‌ها باشند و اجازه ندهند دشمن با ابزار فضای مجازی نسل جوان را تهی از فکر کند.

 

فرمانده سپاه عاشورا افزود: دشمن می‌خواهد رضاحانی را که هزاران نفر در مسجد مقدس گوهرشاد را به تیر بست تا فرهنگ غربی را رواج دهد، تطهیر کند.

 

وی ادامه داد: خیال باطل است که فکر می‌کنند همین که بنشینیم با دشمن مذاکره کنیم مشکلات حل می‌شود، دشمن نوکر می‌خواهد، در صدد تحقیر ماست و تاریخ سرشار از نمونه‌های مشابه و عینی است.

 

سردار خرّم اذعان داشت: اگر دشمن پای میز مذاکره آمده به خاطر خون شهیدان جوان و دانشمندی است که دستاوردهای بزرگی را برای ملت ایران به بار آوردند.

 

وی با تاکید بر اینکه نباید نقطه قوت را به ضعف تبدیل کرد، گفت: امروز توان موشکی حاصل مجاهد انقلابی جوان‌های مومن ماست در حالی که دشمن می‌خواهد جای جلاد و شهید، خادم و خائن را عوض کند.

 

این مقام مسئول متذکر شد: عده ای با سستی و عافیت طلبی آقازاده هایشان را بر امور حاکم کرده‌اند، کاش گورشان را گم کنند تا جوان‌های انقلابی امور را اصلاح کنند.

 

فرمانده سپاه عاشورا خطاب به جوانان عنوان داشت: جوانان خودتان را آماده مبارزه و روح انقلابی را تقویت کنید و گرنه کلاه سرتان خواهد رفت.

محمد خ. س

دانشجوی ارشد فیزیولوژی ورزشی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *