اخبار دانشگاه

رئیس دانشگاه خبر داد: ارتقای رتبه دانشگاه از25 به 16

ارتقاء رتبه دانشگاه شهید مدنی در بین دانشگاه‌های جامع کشور

دکتر حسن ولی زاده، رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، از ارتقاء قابل توجه و کسب رتبه شانزدهم توسط این دانشگاه در نظام رتبه بندی آی اس سی (ISC ) در بین دانشگاه های جامع کشور خبر داد.

دکتر ولی زاده، با ذکر این مطلب و اشاره به روند روبه رشد دانشگاه در رتبه بندی Isc گفت: براساس اعلام پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC) ، دانشگاه شهید مدنی آذربایجان با نه پله صعود، در سال 96 نسبت به سال 95 در کنار دانشگاه های امام حسین (ع)، پیام نورکشور، خوارزمی و مازندران رتبه 16 کشوری را در بین دانشگاه های جامع به خود اختصاص داد.

ولی زاده اضافه کرد: رتبه بندی دانشگاه های کشور هرساله از طرف ISC و براساس معیارها و شاخص های پنج گانه پژوهشی، آموزشی، بین المللی، تسهیلات-امکانات و فعالیت های اجتماعی و اقتصادی انجام می گیرد. براساس اطلاعات منتشر شده در سایت ISC رتبه دانشگاه از سال 92 تا 96 به ترتیب 31، 27، 27، 25 و 16 ارزیابی و گزارش شده است. همچنین تعداد دانشگاههای جامع شرکت کننده در رتبه بندی ISC در طی سالهای مذکور به ترتیب 58، 56، 63، 72 و 81 دانشگاه بوده است.

رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان ضمن تبریک این موفقیت شایسته و ستودنی، توفیق حاصل و رشد شتاب دار دانشگاه در زمینه های مختلف را مرهون عزم، اراده و تلاش وکوشش بی وقفه همه اساتيد بزرگوار و فرهيخته، دانشجویان مستعد و خلاق و کارمندان پرتلاش دانست.

دکتر ولی زاده با اشاره به نقش فضای با نشاط و آرام توام با همدلی و هم افزایی در بین دانشگاهیان دانشگاه در این توفیقات، ابراز امیدواری کرد که در سایه الطاف الهی شاهد نشاط و همدلی بیشتر، ارتقای بیش از پیش و استمرار روند رو به رشد دانشگاه باشیم.

رئیس دانشگاه درپایان از زحمات و تلاش های بی شائبه و مستمر همه اعضای دانشگاه که موجبات پیشرفت همه جانبه دانشگاه را در زمینه های مختلف آموزشی، پژوهشی و فرهنگی فراهم می آورند قدردانی کرد.

 

مرکز رسانه ای ققنوس

دانشجوی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *