اخبار دانشگاه

دبیر شورای صنفی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان: هدف برگزاری جلسه پرسش و پاسخ مطرح شدن مشکلات دانشجویی بود.

جلسه پرسش و پاسخ دانشجویان از هیئت رئیسه 28آبان در آمفی تئاتر استاد شهریار دانشکده ادبیات و الهیات برگزار شد که دانشجویان سوالات و مشکلات صنفی خودرا مطرح کردند.

 

رشید سلیمان زاده-دبیر شورای صنفی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان-در گفتگویی با خبرنگار مرکز رسانه ای ققنوس بیان کرد: جلسه پرسش و پاسخ دانشجویی به همت بچه های شورای صنفی برگزار شد و هدف اصلی این برنامه مطرح شدن مشکلات دانشجویی در مقابل مسئولین محترم دانشگاه شهید مدنی آذربایجان بود.

وی افزود: نتیجه و جواب های نهایی به پرسش های دانشجویان عزیز طبق قولی که از رئيس محترم دانشگاه شهید مدنی آذربایجان گرفته شد یک جلسه دیگر به این شکل دوباره برگزار خواهد شد.

رشید سلیمان زاده اضافه کرد: تاریخ دقیق برگزاری این مراسم متعاقبا از سوی شورای صنفی اعلام خواهد شد.

دبیر شورای صنفی در خصوص مشکلاتی که از طرف دانشجویان مطرح شد گفتند: این مشکلات بیشتر مربوط به بخش های امور دانشجویی و مسائل صنفی دانشگاه بود که به گونه های مختلف گفته شد.

وی افزود: بنده بیشتر مایل به مطرح کردن مسئله ایاب ذهاب دانشجویی و ارتباط با دانشگاه تبریز بود که مطرح شود که متاسفانه دانشجویان این موضوع را در نظر نداشتند.

رشید سلیمان زاده در پایان اظهار کرد: پیگیر پرسش های دانشجویی دانشجویان هستیم و از فردا هماهنگی های لازم جهت مراسم پرسش پاسخ بعدی را انجام میدهیم.

انتهای پیام/

محمد معین ابراهیمی زاده

محمد خ. س

دانشجوی ارشد فیزیولوژی ورزشی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *