اخبار بسیج

توهین به مقامات دولتی از مرام بسیجی بودن به دور است

محمدطاهری مسئول سابق بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان و از نویسندگان نشریه (فریاد بی حنجره)درگفتوگویی باخبر نگارمرکز رسانه ای ققنوس بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان بیان کرد

به گزارش مرکز رسانه ای ققنوس بسیج دانشجویی دانشگاه ،نشریه ی فریاد بی هنجره یکی از نشریه های فعال و قدیمیه دانشگاه شهید مدنی آذربایجان می باشد ، که قرین ۱۲ سال است فعالیت دارد و در قالب مطالب سیاسی ، فرهنگی و اجتماعی می باشد .

اقای محمد طاهری مسول اسبق بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در خصوص جریان شکایت فرماندار شهر آذرشهر گفت : در سال ۱۳۹۶ در ایام انتخابات یک نشریه ای از طرف ما ودوستان تهیه شد که مورد رضایت فرماندار محترم آذرشهر واقع نشد ، به دلیل اینکه این نشریه باعث تشویش اذهان عمومی و توهین به مقامات دولتی شده است شکایتی را علیه بنده تنظیم کردند .

وی افزود:ما به هیچ وجه قصد توهین و بی احترامی به هیچ‌کس از مقامات دولتی و سیاسی نداشته ایم و این امر از مرام بسیجی بودن به دور است .

طاهری در خصوص روند ادامه شکایت بیان کرد:از یک سال پیش روند شکایت و احضاریه ها شروع شد و در تاریخ ۴ مهر ماه در شعبه ی یک دادگاه تبریز جلسه برگزار شد .

وی تصریح کرد:نماینده حقوقی استاندار و فرماندار از شکایت خود صرف نظر کردند و بنابر شواهدی که موجود است بافشاری که معاونت حقوقی ریاست جمهوری از تهران داشتند این عمل انجام شد .

محمد طاهری ادامه داد چون که پرونده به دادگاه ارسال شده است و موضوع پرونده سیاسی اعلام شده بود دادگاه در حالت مدعی العموم قرار گرفت و اتهامات وارد شده از سوی قاضی محترم دفاع کردیم و منتظر حکم نهایی دادگاه هستیم.

محمد خ. س

دانشجوی ارشد فیزیولوژی ورزشی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *