اخبار بسیج

بیانیه بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان به مناسبت 9 دی

بیانیه مشترک بسیج دانشجویی و جامعه اسلامی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان در خصوص #۹دی

بسم الله الرحمن الرحیم

قال علی علیه السلام: كُنْ فِي الْفِتْنَةِ كَابْنِ اللَّبُونِ لَا ظَهْرٌ فَيُرْكَبَ وَ لَا ضَرْعٌ فَيُحْلَبَ .
آن حضرت فرمود: در فتنه همچون شتر بچه باش، او را نه پشتى است كه سوارش شوند، و نه پستانى كه شيرش دوشند.

در ۹ دی سال ۸۸ عاشورا به کمک ملت ایران آمد و حماسه ای بزرگ و ماندگاری خلق کرد.
(حضرت امام خامنه ای حفظه الله)

آنچه در انتخابات سال ۸۸ بر مردم ایران و کشور گذشت یک فتنه ی تمام عیار و مجهز بود که با انواع شیوه های مبارزه نرم توسط دشمنان پی ریزی شده بود، دشمنانی که در طول سالهای متمادی نتوانسته بودند مردم ایران را از انقلاب و اسلام منصرف کنند این بار با سلاحی متفاوت به میدان آمدند؛ انقلاب مخملی یا همان کودتای رنگین سلاحی بود که در چندین کشور دست برتر را از آن کشور های غربی و آمریکا کرده بود، خوش خیالی و مقایسهء نا صحیح مردم ایران با سایرین دشمن را امیدوار به پیروزی کرده بود.

آنچه بعد از انتخابات و طی فرایندی هشت ماهه تا ۹ دی عاشورایی توسط فتنه گران به وقوع پیوست یک حرکت همه جانبه علیه آزادی و استقلال مردم ایران بود و دشمنان با القای موهومات که گاه و بیگاه خود نیز اقرار به غیر واقعی بودن آن میکردند فضای کشور را مسموم کرده بودند. به واقع کشور در آن روز ها تا لبه پرتگاه رفت اما تقدیر خداوند و هوشیاری ملت ایران این جریان خطرناک را منتهی به یک رسوایی بزرگ کرد .

۸ و ۹ دی ۸۸ بود که مردم مسلمان و عاشورایی ایران با دیدن اهانت های فتنه گران به ساحت مقدس اهل بیت و امام حسین )ع( و واضح شدن ادعا های پوچ سردمداران فتنه مبنی بر #تغلب_گسترده در راهپیمایی ها رابطهء گسست ناپذیر خود و امام جامعه را بار دیگر اثبات کرده و با محکوم کردن فتنه و صیانت از آرا خود بار دیگر جمهوریت نظام اسلامی را به مقابل دیدگان جهانیان به نمایش گذاشتند.

۹ دی سال ۸۸ تمام امید دشمنان به ایجاد تفرقه میان آحاد مردم با مسئولین به آرزویی دست نیافتنی تبدیل شد و مردم ایران با تمام توان خود مانند همیشه از نظام اسلامی و انقلاب دفاع کردند. از این رو بسیج دانشجویی و جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه شهید مدنی برخود میداند چند نکته ای را من باب تذکر ویاد آورشود:

۱. در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب برخاسته از دل ملت شاهد گشوده شدن باب های پیشرفت گسترده در سطوح ملی و بین اللملی هستیم که به همت فرزندان رشید وطن وپدر پیر جماران با تفکر جهادی اسلام انقلابی حاصل شده است اما همچنان دشمنان با نفوذ مستقیم و گاه چندین واسطه از این پیشرفت ها جلو گیری می کنند اما صیانت جدی و لازم از این نعمت های گرانقدر وظیفه ی ذاتی و قطعی مسئولین است.

۲. گاه و بی گاه برخی مسئولین اظهارات ضد و نقیضی در رابطه با فتنه ۸۸ می کنند، لازم است یاد آور شویم طبق فرمایش حضرت امام خامنه ای #فتنه_تغلب خط قرمز ما و نقطه ی تشخیص حق از باطل است.

۳. مسئولین جمهوری اسلامی اعم از اجرایی و قضایی و وکلای مجلس هوشیار باشند که چنانچه مانند سران #فتنه۸۸ به فریب دشمنان دچار شوند توسط مردم رسوا خواهند شد، و آگاه باشند چنانچه آنان قدردان انقلاب و دلبسته ی آرمان ها نیستند مردم همچنان روی باور هایشان بوده و پاسدار انقلاب اند.

۴. در دی ماه سال ۸۸ فتنه گران و دشمنان نظام اسلامی در اقدامی ناشیانه با اهانت به ائمه اطهار پرده از چهره منحوس خود برداشتند و نشان دادند دشمنی آنها نه با یک شخص نه با یک حزب که با اساس دین است و این همان قاعده ای است که اصحاب حق طبق سنت الهی همیشه پیروزند و خداوند با آنان است؛ مسئولین، اساتید و بزرگان انقلاب نباید این نکات را از یاد برند و نباید بگذارند این نکات در اذهان مردم کم رنگ شود.

امید است مردم بزرگ ایران و مسئولین با در نظر داشتن تاریخ کشور و مجاهدات گذشتگان پاسدار داشته های ارزشمند و اصلاح گر امور نا صحیح باشند.

فان حزب الله هم الغالبون

محمد خ. س

دانشجوی ارشد فیزیولوژی ورزشی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *