اخبار دانشگاه

برگزاری آیین اختتامیه راهیان نور 96 و بزرگداشت هشتمین سالروز تدفین شهید گمنام دانشگاه

به همت بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان، آیین اختتامیه راهیان نور 96 و بزرگداشت هشتمین سالروز تدفین شهید گمنام دانشگاه با حضور پرشور دانشجویان و زائران سرزمین نور و حماسه، در روز سه شنبه 18 اردیبهشت ماه در سالن استاد شهریار برگزار شد.

بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

دکتر حسن ولی زاده، رئیس دانشگاه شهید مدنی آذربایجان طی سخنانی در این مراسم، ضمن تقدیر از اجرای برنامه های فرهنگی تشکلها و کانون های فرهنگی در دانشگاه و تجلیل از دست اندرکاران اردوی راهیان نور 96 کفت: اردوی راهیان نور در کشور ما برنامه ای مطلوب، فرهنگی و مقدسی است.
ولی زاده در ادامه افزود: امنیت و آرامش بی نظیر ایران در منطقه را مدیون ایثار و فداکاری شهدای عزیزمان هستیم. شهدا در عمل با گذشتن از جان خود روحیه شهادت و شمیم ایثار و فداکاری را به جامعه ما تزریق کردند، لذا وظیفه ماست که این روحیه را در تمام مراحل وابعاد زندگی اجتماعی خود کاربردی نمائیم.
میهمان ویژه این مراسم با شکوه، حجة الاسلام والمسلمین احمد پناهــیان بود که طی سخنانی با اشاره براهداف و نحوه شکل گیری کاروانهای راهیان نور از سال  1370 گفت: راهیان نور پدیده ای اجتماعی و فرهنگی است که همه ساله فضای میهن اسلامی را پر از یاد شهدا می کند ؛ شهدا انسانهای خاص بودند، برای همین است که ما، دل به شهدا داده ایم. در دفاع مقدس معنای عمیق وحدت و برادری و پیوند روحی رزمندگان بواسطه نعمت ولایت در جبهه ها متجلی بود.
در پایان این مراسم از خانواده شهید زوار، از شهدای مدافع حرم و دست اندرکاران اجرایی راهیان نور 96 در دانشگاه شهید مدنی آذربایجان تجلیل شد.

b1817 - برگزاری آیین اختتامیه راهیان نور 96 و بزرگداشت هشتمین سالروز تدفین شهید گمنام دانشگاه b1842 - برگزاری آیین اختتامیه راهیان نور 96 و بزرگداشت هشتمین سالروز تدفین شهید گمنام دانشگاه b1833 - برگزاری آیین اختتامیه راهیان نور 96 و بزرگداشت هشتمین سالروز تدفین شهید گمنام دانشگاه

برچسب ها

محمد خ. س

دانشجوی ارشد فیزیولوژی ورزشی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *