اخبار بسیجشبکه نویسندگان

ائتلاف تلخ لیبرال ها و متحجرین

سجاد‌حسین زاده: اینان یعنی لیبرال جماعت؛ سکوت را مطالبه دارند از انقلابی‌ها تا استدلال و فریاد نکنند در برابر فریبِ افکار عمومی و اغوای مردم

همیشۀ خدا نوشتن و سخن گفتن آن هم از مواردی که شاید خوشایند عده‌ای نباشد، می‌تواند دردسر داشته باشد و این خاصیت نوشتن و سخن راندن است.

البته نه هر نوشتنی و نه هر سخنی، هرگاه منافع عده‌ای با نوشتن و گفتن تامین نشود، این اعمال خوشایندشان هم نیست و به طبع آن فعال می‌شوند تا گوینده یا نویسنده را به سکوت دعوت یا وادار کنند، البته خدای را صد هزار مرتبه شکر که آزادی بیان به برکت خون شهدای انقلابِ خمینی کبیر، قابل مقایسه با زمان طاغوت(براساس آنچه گفته‌اند و نوشته‌اند) نیست و اصلا حاکمیت کاری به کار نویسنده و گوینده ندارد، لیکن طاغوتچه‌های در بستر برخی انحرافات که از مسیر انقلاب ظهور کرده‌اند، سعی دارند منافع خود را با سکوت انقلابی جماعت تامین و مسیر خود را بی تنش طی کنند و استحاله انقلاب را به کام خود به پیش ببرند!

این جماعت می‌خواهند، کسی کاری به کارشان نداشته باشد و با ابزارهای مختلف جامعه را به هر سو که می‌خواهند راهبری کنند و به خواسته‌هایشان اعم از ثروت و قدرت و … دست یابند و مسیر نفوذ اجنبی را هموارتر کنند و در اصل می‌خواهند از انقلاب یک نام و پوستۀ بزک شده بماند و این ساختار تهی باشد از محتوای اسلام سیاسی، اسلام پابرهنگان و مستضعف جماعت!

اینان برای قشر مستضعف عنوان قشر آسیب پذیر را انتخاب کردند تا بعدها بگویند که آسیب پذیر بودند و در برابر سیلِ شکاف طبقاتی دوام نیاوردند و صحنۀ روزگار را بدرود گفتند و رفتند!

اینان یعنی لیبرال جماعت؛ سکوت را مطالبه دارند از انقلابی‌ها تا استدلال و فریاد نکنند در برابر فریبِ افکار عمومی و اغوای مردم، اینان می‌خواهند کار را یکسره کنند و با شکاف طبقاتی کارِ انقلاب را در یک مسیر تعیین شده تمام کنند و این را باید گفت و گفت و این را باید چاره کرد و ورود کرد در مناطق ممنوعه ایشان! تا اقتصاد و دانشگاه و قدرت سیاسی منطقه ممنوعه ایشان است، داستان را همین گونه روایت و به پایان خواهند رساند و سکوت نکردن اولین قدم است، باید گفت و با مردم بود، حرف مردم را شنید نه از برای دلبری کردن برای انتخابات که از برای همدرد شدن و دردی را دوا کردن!

نکته جالب آن است که متحجرانِ انقلابی نما نیز با اینان در یک ائتلاف نقش آفرینی می‌کنند و به قولی باهم تقسیم کار کرده‌اند و مردم را فریفته‌اند با جنگ‌های زرگری شان، مگر ندیدیم اقتدای خاتمی به ناطق را، همه باهمند و هم قسم برای استحاله!

در همین تبریزِ خودمان مدیری را سراغ دارم که مسئولیت پشتیبانِ ستادهای انتخاباتی روحانی را داشت اما در به در به دنبال یک دیدار خصوصی با رئیسی بود که عرض ارادتی بکند و نام خود را در لیست مدیران او نیز تثبیت کند و ما با چنین پدیده هایی مواجهیم، این چنین کسانی بسیارند و کار انقلابی ها بسیار سخت!

باید این ائتلافِ تلخ و زهر میان لیبرال‌ها و متحجران انقلابی‌نما را شکست و مسیر را برای اعتلای انقلاب باز کرد و الا حرص خوردن‌های محفلی و خصوصی برای ما می‌ماند و قدرت و ثروت این جماعت روز به روز کمر اسلام انقلابی را می‌شکند!

برچسب ها

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Fatal error: Uncaught exception 'wfWAFStorageFileException' with message 'Unable to verify temporary file contents for atomic writing.' in /home/bsjaza/domains/bsjazaruniv.ir/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:46 Stack trace: #0 /home/bsjaza/domains/bsjazaruniv.ir/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(567): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/bsjaza/do...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig() #2 {main} thrown in /home/bsjaza/domains/bsjazaruniv.ir/public_html/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 46