اخبار دانشگاه

آن کسانی که گرایش دارند به اینکه برویم با آمریکایی‌ها #سازش کنیم، بیخودی نقشه بی‌اساس و پایه میکشند، این را بدانند

به گزارش مرکز رسانه ای ققنوس، مراسم راهپیمایی 13 آبان با حضور رئیس دانشگاه، نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه و معاونت محترم فرهنگی در دانشگاه برگزار شد و در آخر با بیانیه بسیج دانشجویی به اتمام رسید  متن بیانیه بسیج به شرح زیر می باشد.

 

🔹️ #آمریکا_رو_به_افول_است؛ این را همه بدانند
این سنت الهی است؛ اینها محکومند به اینکه ساقط بشوند، افول کنند و زایل بشوند از صحنه قدرت جهانی
🔸️ آن کسانی که گرایش دارند به اینکه برویم با آمریکایی‌ها #سازش کنیم، بیخودی نقشه بی‌اساس و پایه میکشند، این را بدانند.

مقام معظم رهبری ۹۷/۸/۱۲

بسم الله الرحمن الرحیم

امروز 13آبان ماه سال 1397 شمسی، سی و نهمین سالگرد #انقلاب_دوم یعنی تسخیر لانه ی جاسوسی آمریکا از مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران به دست دانشجویان انقلابی خط امام (ره) است . این واقعه ی بزرگ و حماسه ی دل انگیز در سخت ترین روز های انقلاب توسط دانشجویان انقلابی رقم خورد و قوت قلبی شد بر دل و جان مردم که هراس از رفتن نهال انقلاب اسلامی را در دل داشتند. امروز نظام جمهوری اسلامی به برکت مجاهدت هایی که از نخستین دقایق تاسیس تا کنون برایش به عمل آمده است به درختی تنومند و پربار تبدیل گشته است و نه تنها ملت بزرگ ایران طعم استقلال را چشیده و حق خود را از مستکبرین عالم گرفته اند بلکه ملت های دیگر و مردمان دیگر کشور ها نیز با الهام گرفتن از انقلاب اسلامی مردم ایران دست رد به سینه ی غرب گرایان و مستکبرین عالم زده اند.
آمریکا و سردمداران کدخدا معابش تمام قدرت و همت خود را در این چهل سال به دست گرفتند و به جدال با انقلاب اسلامی مردم ایران آمدند، از همان لحظات نخستین انقلاب اسلامی ایران، کشور و مردم مورد هجوم شدید ترین تحریم ها از سوی آمریکا قرار گرفته اند! اما همگان شاهد پیشرفت ها و موفقیت های مردم و نخبگان آنها در هر سطح از نیاز های کشور هستند، از انرژی هسته ای تا مباحث سخت و پیچیده ی درمانی و پزشکی تا فناوری نانو و … . این ها همه در پس تحریم هایی به کرسی موفقیت نشستند که آمریکا و هم مسلکانش به امید از پا در آمدن مردم ایران آنهارا وضع کرده بودند.
تسخیر لانه ی جاسوسی آمریکا که توسط چند دانشجوی انقلابی جامه ی عمل پوشید و از طرف بنیان گذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره) انقلاب دوم نامیده شد نمونه ای دیگر از اراده ی راسخ و آهنین دانشجویان انقلابی است . این قبیل مثال ها در تاریخ جنبش دانشجویی کم نیستند. دانشجویان در تمام عرصه ها اعم از علمی و فرهنگی و سیاسی همواره موذن جامعه بوده و هستند.
اما امروز بعد از سی و نه سال فشار و تحریم های ظالمانه ی آمریکا بر ایران، سیاستمدار تازه از راه رسیده اش ترامپ با شوی رسانه ای مضحکش سخن از تحریمی همه جانبه به میدان می آورد و نوید شکست زود هنگام مردم را علناُ در سخنرانی هایش میدهد. و این ما را به یاد همان سخنرانی های اوایل انقلاب می اندازد که روسای جمهور این ابر قدرت پوشالی نوید های شکست سه ماهه و شش ماهه ی انقلاب ایران را به یکدیگر میدادند.
ما دانشجویان دانشگاه شهید مدنی آذربایجان ضمن محکوم کردن تحریم های موسوم به ” تحریم های 5 نوامبر ” از سوی آمریکا و من باب قوت قلب به مردم مسلمان ایران عرض میکنیم که خواهید دید این تحریم ها نیز همچون گذشته بی اثر و مقدمه ی ظفر خواهد شد. ضمنا به مسئولین قوه ی مجریه و مقننه یاد آور میشویم که شما وظیفه ی حفاظت و سیانت از عزت و اقتدار مردم ایران را به دوش دارید. دستگاه دیپلماسی ما در بیرون از مرز ها و در مجامع بین المللی باید بیش از بیش مقتدرانه نماینده ی مردم باشد و خود را در قبال عزت ایران و ایرانی مسئول بداند. به نظر می رسد دیگر سیاست رفع بهانه از این ابر قدرت پاسخگو نیست آنکه قرار بود آب و نان بر سر سفره ها آورد همان برجام، باشد که درس عبرتی بر دلباختگان کدخدایی و دستگاه دیپلماسی گشته تاکیید می کنیم قبل از به گوش رسیدن فریادهای انقلابی ملت هوشیار از تکرار چنین اقداماتی پرهیز شود ما شما را سفارش به یک اقدام صریح و متقابل میکنیم . باشد که همه ما در قبال مردم ایران به وظیفه ی خود عمل کرده باشیم .
وسلام علیکم و رحمت الله و برکاته
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

IMG 20181104 230518 745 - آن کسانی که گرایش دارند به اینکه برویم با آمریکایی‌ها #سازش کنیم، بیخودی نقشه بی‌اساس و پایه میکشند، این را بدانندIMG 20181104 230514 679 - آن کسانی که گرایش دارند به اینکه برویم با آمریکایی‌ها #سازش کنیم، بیخودی نقشه بی‌اساس و پایه میکشند، این را بدانند IMG 20181104 230511 747 - آن کسانی که گرایش دارند به اینکه برویم با آمریکایی‌ها #سازش کنیم، بیخودی نقشه بی‌اساس و پایه میکشند، این را بدانند

محمد خ. س

دانشجوی ارشد فیزیولوژی ورزشی دانشگاه شهید مدنی آذربایجان

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *